SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
54 331 €
(5 433 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
10 m²
Rua Daniel Rosa, Araxá

spavaća sobaatypical
stan10 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento à venda no Recanto do Bosque

Localização tranquila, ideal para quem busca conforto, praticidade e um espaço aconchegante. ️

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Rua Daniel Rosa, Araxá
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu