Popis ponuda
7
7
7
89 000 €
(1 219 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
73 m²
Rua Compadre João Bertani, Araçatuba
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
73 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
2 dormitórios, sendo 1 suíte, 2 total de banheiros, 1 cozinha, 0 closets, 0 copas, 2 garagens, sendo 2 cobertas, 1 lavanderia, 0 despensas, 1 sala, ...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Vrsta zgrade:
Ostalo
Oprema:
Ostalo
Dob ponude:
21dana
Ažurirano:
3dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rua Compadre João Bertani, Araçatuba
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.