SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
423 638 €
(4 153 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
102 m²
Avenida Atlântica

spavaća sobaatypical
stan102 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento diferenciado frente mar no centro de Balneário!

Localizado em um dos endereços mais desejados e estratégicos da cidade, este apartamento ...

Ostalo
Dob ponude: 9dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Avenida Atlântica
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu