SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
1 709 001 €
(7 211 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
237 m²
Avenida Atlântica

spavaća sobaatypical
stan237 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento no IBIZA TOWER TORRE CENTRAL - Andar alto.

Sobre o condomínio:
1 apartamento por andar
4 suítes
4 vagas de garagem
Área de laz...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

KatOtvoreni dnevni boravakKadaNamještenoPogled

Ostalo
Dob ponude: 17dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Avenida Atlântica
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

EVILIN FRITZKE

Slični oglasi

Slično u inozemstvu