SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
683 545 €
(2 249 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
304 m²
Avenida Boa Viagem

spavaća sobaatypical
stan304 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Edf Vânia, O mais Querido da Avenida, 304 m, 4 Suítes, Andar Alto, 3 Vagas ! Um dos melhores e mais requisitos edf da Avenida Boa viagem, Edf Vânia, A...

Ostalo
Dob ponude: 25dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Avenida Boa Viagem
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Tânia Maria Alves De Macedo

Slični oglasi

Slično u inozemstvu