SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
435 148 €
(5 579 € / m²)
Prodaja
5
2+
78 m²
Općina Centar

spavaća soba5
stan78 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan u Sarajevu, Općina Centar u ulici Koševo.

 

Prodaje se potpuno renoviran i namješten stan na visokom prizemlju pr...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Općina Centar
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

MY SPACE AGENCIJA ZA NEKRETNINE

Tarik Musabegović

Slični oglasi

Slično u inozemstvu