SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
387 030 €
(2 784 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
139 m²
New Providence

spavaća sobaatypical
stan139 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

This charming townhouse is situated in the tranquil gated community of Venice Bay and boasts a prime location on the canal. With two spacious bedrooms...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

New Providence
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Corcoran CA Christie Bahamas

Slični oglasi

Slično u inozemstvu