SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
960 000 €
(5 926 € / m²)
Prodaja
6+
2+
162 m²
Waidring

spavaća soba6+
stan162 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Eingebettet in die idyllische Waldrandlage von Waidring präsentiert sich dieses besondere Penthouse als Rückzugsort in absoluter Ruhe. Die unverbaute ...

Ostalo
Dob ponude: 15dana
Ažurirano: 15dana

Lokaliteti

Waidring
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

PMI REAL ESTATE GMBH

Slični oglasi

Slično u inozemstvu