SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 554 000 €
(12 532 € / m²)
Prodaja
3
2+
124 m²
Sankt Ulrich am Pillersee

spavaća soba3
stan124 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

In St. Ulrich am Pillersee steht diese exklusive Dachgeschosswohnung zum Verkauf, Teil eines exquisiten Neubauprojekts. Die großzügige Wohnfläche von ...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

KatKadaTuš kabinaZaseban wcKaminVisoki stropoviPogled

Ostalo
Dob ponude: 9dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Sankt Ulrich am Pillersee
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEAM Höfinger GmbH

Slični oglasi

Slično u inozemstvu