SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
219 000 €
(4 977 € / m²)
Prodaja
2
1
44 m²
Herbststraße, Ottakring

spavaća soba2
stan44 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

ERSTBEZUG NACH SANIERUNG. Praktisch. Wertbeständig.
Stilvoll saniert und sofort bezugsbereit präsentiert sich diese kompakte Altbauwohnung in einer g...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Herbststraße, Ottakring
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

PMI REAL ESTATE GMBH

Slični oglasi

Slično u inozemstvu