SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
429 000 €
(6 810 € / m²)
Prodaja
2
1
63 m²
Lichtenauergasse, Leopoldstadt

spavaća soba2
stan63 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Nur ein Katzensprung in die Innenstadt!
Diese ruhige 2-Zimmer-Wohnung im 3. Liftstock überzeugt mit einem durchdachten Grundriss und lichtdurchflutete...

Ostalo
Dob ponude: 14dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Lichtenauergasse, Leopoldstadt
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

SkyLead Real GmbH - Wien

Slični oglasi

Slično u inozemstvu