SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 990 000 €
(12 839 € / m²)
Prodaja
3
2+
155 m²
Jasomirgottstraße, Innere Stadt

spavaća soba3
stan155 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

In einer der prestigeträchtigsten Adressen Wiens – nur wenige Schritte vom Stephansdom entfernt – präsentiert sich diese außergewöhnliche Wohnung als ...

Ostalo
Dob ponude: 15dana
Ažurirano: 12dana

Lokaliteti

Jasomirgottstraße, Innere Stadt
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

PMI REAL ESTATE GMBH

Slični oglasi

Slično u inozemstvu