SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
325 000 €
(6 771 € / m²)
Prodaja
2
1
48 m²
Fieberbrunn

spavaća soba2
stan48 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Diese hochwertig kernsanierte Eigentumswohnung vereint modernes Wohnen mit alpinem Flair in einer der gefragtesten Lagen von Fieberbrunn. In sonniger ...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Nakon renovacijeKaminPerilica rubljaPogled

Ostalo
Dob ponude: 9dana
Ažurirano: 9dana

Lokaliteti

Fieberbrunn
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEAM Höfinger GmbH

Slični oglasi

Slično u inozemstvu