SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
195 000 €
(2 321 € / m²)
Prodaja
3
1
84 m²
Nettingsdorfer Straße, Ansfelden

spavaća soba3
stan84 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Schlichtes 3 Zimmer-Eigenheim, nur einen Katzensprung vom Haidcenter entfernt.
Dieses großzügig aufgeteilte und schlichte Eigenheim ist auf Grund der ...

Ostalo
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Nettingsdorfer Straße, Ansfelden
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

SkyLead Real GmbH - Linz

Slični oglasi

Slično u inozemstvu