SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
2 203 439 €
(5 607 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
393 m²
Hackney Road, Hackney

spavaća sobaatypical
stan393 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Only four penthouses remain in the entire complex.
Introducing one of Adelaide's most exceptional skylofts, stand-alone penthouses on the city fringe ...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Hackney Road, Hackney
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

SY Luxury Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu