SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
521 283 €
(5 992 € / m²)
Prodaja
3
2+
87 m²
Unnamed Road, Darling Heights

spavaća soba3
stan87 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Flora Shore Beachfront Residences is a luxury beachfront community on Dubai Islands from OCTA Properties, offering sea views and move-in ready residen...

Ostalo
Dob ponude: 163dana
Ažurirano: 151dana

Lokaliteti

Unnamed Road, Darling Heights
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DDA Realty

Slični oglasi

Slično u inozemstvu