SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
270 921 €
(2 463 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
110 m²
Malabia, Buenos Aires

spavaća sobaatypical
stan110 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Rare 3-bedroom, 2-bathroom apartment for sale in one of the best locations in Palermo Soho, Buenos Aires.Three-bedroom apartments in this area are har...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

NamještenoKatKuhinjski aparatiPerilica rubljaPametni uređaji

Namješteno
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Malabia, Buenos Aires
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Agropecuaria Prima Luna

Slični oglasi

Slično u inozemstvu