SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 586 €
(53 € / m²)
Zakup
1
1
30 m²
Im Struppen, Zürich

spavaća soba1
stan30 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Wir vermieten per 16. Juni 2026 diese 1-Zimmerwohnung.- Wohn- und Schlafraum- Küche- Bad - Korridor - Balkon- Keller- Waschküche zur Mitbenu...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Im Struppen, Zürich
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Peter Halter AG

Slični oglasi

Slično u inozemstvu