SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
3 449 €
(51 € / m²)
Zakup
Atipično
1
67 m²
Hohlstrasse, Zürich

spavaća sobaatypical
stan67 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Per 01.06.2026 vermieten wir diese schöne 3.5-Zimmerwohnung in Zürich. Die Wohnung bietet Ihnen folgende Annehmlichkeiten: - Wohn- und Schlafzimmer so...

Ostalo
Dob ponude: 11dana
Ažurirano: 11dana

Lokaliteti

Hohlstrasse, Zürich
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Privera AG

Slični oglasi

Slično u inozemstvu