SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
4 333 €
(124 € / m²)
Zakup
Atipično
1
35 m²
Avenida de España, Torremolinos

spavaća sobaatypical
stan35 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

REF.: 0093-01548

Beachfront studio apartment where you can enjoy sea views from every point of the property, as it is located directly on the seafron...

Ostalo
Dob ponude: 217dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Avenida de España, Torremolinos
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CENTURY 21 Turquesa

Slični oglasi

Slično u inozemstvu