SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
2 770 €
(53 € / m²)
Zakup
1
1
52 m²
Carrer del Consell de Cent, Barcelona

spavaća soba1
stan52 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento amueblado disponible para alquiler temporal situado en el Eixample. La vivienda ofrece un ambiente luminoso con abundante vegetación y mob...

Ostalo
Dob ponude: 492dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Carrer del Consell de Cent, Barcelona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Ukio

Slični oglasi

Slično u inozemstvu