Popis ponuda
18
18
18
9 100 €
(142 € / m²)
Zakup
1
1
64 m²
Rua Pascoal de Melo, Lisboa
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
1
stan
64 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Excellent fully renovated 1-bedroom apartment located in the heart of Estefânia, one of Lisbons most central and prestigious residential areas.
The p...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
11dana
Ažurirano:
10dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rua Pascoal de Melo, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
CENTURY 21 Realty Art M&J
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
CENTURY 21 Realty Art M&J