Popis ponuda
32
32
32
4 117 €
(172 € / m²)
Zakup
1
1
24 m²
Travessa da Queimada, Lisboa
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
1
stan
24 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Accept our invitation and come see this rental opportunity in Bairro Alto, Lisbon.
Located on the 1st floor of a building with only 3 units (2 reside...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Namješteno
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
110dana
Ažurirano:
27dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Travessa da Queimada, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
CENTURY 21 Tipy Family Boulevard
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
CENTURY 21 Tipy Family Boulevard