SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
15 167 €
(124 € / m²)
Zakup
3
2+
122 m²
Rua das Chagas, Lisboa

spavaća soba3
stan122 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Discover this exclusive 2+1-bedroom apartment, distinguished by its stunning views of the Tagus River and Christ the King. With 157 m² of well-utilize...

Ostalo
Dob ponude: 229dana
Ažurirano: 65dana

Lokaliteti

Rua das Chagas, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CENTURY 21 Realty Art M&J

Slični oglasi

Slično u inozemstvu