Popis ponuda
72
72
72
1 309 €
(17 € / m²)
Zakup
3
1
75 m²
Melomanów, Warszawa
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
75 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Wynajem mieszkania 75 m² - Warszawa, Mokotów (ul. Melomanów)Cena: około 7260 zł/miesiąc (czynsz 5560 zł + opłaty 1600-1700 zł) (na 3 osoby)Kaucja: 11 ...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Oprema:
Ostalo
Dob ponude:
318dana
Ažurirano:
31dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Melomanów, Warszawa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.