SUPA24
Autre
Autre
Autre
72 450 €
(1 317 € / m²)
Vente
1
1
55 m²
Çevre Yolu Cd., Oba Mahallesi

chambre à coucher1
plat55 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatconstruction neuve
sous-solNon
terrasseNon

Description

Investujte do nemovitosti a získejte pobytové vízum v Turecku!

Nabízíme Vám na prodej byt o velikosti 1+1 - 2. patro (byt č. 4) - jihozápadní orien...

Autre
Âge de l'offre: 187jours
Mis à jour: 169jours

Localités

Çevre Yolu Cd., Oba Mahallesi
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

REALMAN REALMAN

Ing. Alice Roedl - Realityumore.com