SUPA24
Autre
Autre
Autre
100 869 €
(1 903 € / m²)
Vente
2
1
53 m²
Revoluční, Volary
Garniture

chambre à coucher2
plat53 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Nabídka prodeje zděného bytu o dispozici 2+1 v osobním vlastnictví ve Volarech.
Město Volary je zasazeno do krásné šumavské přírody a je výchozím bod...

Autre
Âge de l'offre: 88jours
Mis à jour: 17jours

Localités

Revoluční, Volary

Équipements municipaux

Etapa Reality - Romana Freyová

Helena Mošnová