SUPA24
Autre
Autre
Autre
40 902 €
(974 € / m²)
Vente
1
1
42 m²
Jana Koziny, Teplice
Garniture

chambre à coucher1
plat42 m²
salles de bains1
ascenseurOui
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Předmětem prodeje zprostředkovaného formou elektronické aukce je byt s lodžií a šatnou v příjemném prostředí s výbornou občanskou vybaveností a skvělý...

Autre
Âge de l'offre: 3jours
Mis à jour: 2jours

Localités

Jana Koziny, Teplice

Équipements municipaux

VYDRAŽENO s.r.o.

Ing. Petra Kirnerová