SUPA24
Autre
Autre
Autre
139 515 €
(1 993 € / m²)
Vente
3
1
70 m²
Svojsíkova, Teplice
Garniture

chambre à coucher3
plat70 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Chcete bydlet ve větším bytě a vše si zrekonstruovat dle svých představ a přání? Máme řešení v podobě velkoprostorového bytu 3+1L v ulici Svojsíkova s...

Autre
Âge de l'offre: 96jours
Mis à jour: 2jours

Localités

Svojsíkova, Teplice

Équipements municipaux

GEPARD Reality

Emílie Krajčovičová