SUPA24
Autre
Autre
Autre
154 155 €
(1 927 € / m²)
Vente
4
1
80 m²
Šumperk
Garniture

chambre à coucher4
plat80 m²
salles de bains1
ascenseurOui
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Nabízíme Vám k prodeji prostorný byt o dispozici 4+1 v panelovém bytovém domě na ulici Zahradní v Šumperku. Bytová jednotka se nachází ve 4. nadzemním...

Autre
Âge de l'offre: 1jours
Mis à jour: 1jours

Localités

Šumperk

Équipements municipaux

STING-REAL spol. s r. o.

Mgr. Iva Secká