SUPA24
Autre
Autre
Autre
146 100 €
(2 214 € / m²)
Vente
3
1
66 m²
Suchodol, Suchodol
Garniture

chambre à coucher3
plat66 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingOui
étatAutre
sous-solOui
terrasseNon

Description

Naše společnost Vám zprostředkuje exkluzivní prodej bytu 3+kk v družstevním vlastnictví o celkové výměře 66,3 m², situovaného ve 2. nadzemním podlaží ...

Autre
Âge de l'offre: 52jours
Mis à jour: 2jours

Localités

Suchodol, Suchodol

Équipements municipaux

DůmRealit

Martin Hruška