SUPA24
Autre
Autre
Autre
345 341 €
(8 222 € / m²)
Vente
2
1
42 m²
Na Pomezí, Praha 5
Garniture

chambre à coucher2
plat42 m²
salles de bains1
ascenseurOui
parkingNon
étatAutre
sous-solOui
terrasseNon

Description

Prodej světlého bytu 2+kk po kompletní rekonstrukci v 2. nadzemním podlaží udržovaného cihlového domu s výtahem v Praze, v lokalitě s výbornou dopravn...

Électrique
Âge de l'offre: 3jours
Mis à jour: 1jours

Localités

Na Pomezí, Praha 5

Équipements municipaux

FARAON reality, s.r.o.

Faraon Reality s.r.o.