SUPA24
Autre
Autre
Autre
160 458 €
(6 171 € / m²)
Vente
1
1
26 m²
Štúrova, Praha 4
Garniture

chambre à coucher1
plat26 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solOui
terrasseNon

Description

Hledáte dostupné bydlení v Praze nebo zajímavou investici k pronájmu?
Nabízím k prodeji byt o dispozici 1+kk a podlahové ploše 26,4 m², ke kterému nál...

Gaz
Âge de l'offre: 2jours
Mis à jour: 2jours

Localités

Štúrova, Praha 4

Équipements municipaux

QARA s.r.o.

Ing. Jaroslav Tykal