SUPA24
Autre
Autre
Autre
287 422 €
(7 564 € / m²)
Vente
1
1
38 m²
Nurmiho, Praha 15
Garniture

chambre à coucher1
plat38 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingOui
étatconstruction neuve
sous-solNon
terrasseNon

Description

Byt se nachází v novém rezidenčním projektu starém přibližně 2 roky a nabízí velmi příjemné a klidné bydlení v bezprostřední blízkosti přírody. Domina...

meublé
Âge de l'offre: 7jours
Mis à jour: 3jours

Localités

Nurmiho, Praha 15
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Realitní servis Premium Praha s.r.o. - Century 21

Veronika Baloun