SUPA24
Autre
Autre
Autre
531 209 €
(7 378 € / m²)
Vente
3
1
72 m²
Kodaňská, Praha 10
Garniture

chambre à coucher3
plat72 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatÉtat d'origine
sous-solNon
terrasseNon

Description

Nabízíme k prodeji stylový mezonetový byt o dispozici 3+kk a užitné ploše 72 m², situovaný ve vyhledávané lokalitě pražských Vršovic. Byt vznikl v rám...

Gaz
Âge de l'offre: 2jours
Mis à jour: 2jours

Localités

Kodaňská, Praha 10
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Realitní servis Premium Praha s.r.o. - Century 21

Lubomír Pelech