SUPA24
Autre
Autre
Autre
287 654 €
(5 753 € / m²)
Vente
2
1
50 m²
Dubečská, Praha 10
Garniture

chambre à coucher2
plat50 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solOui
terrasseNon

Description

Nabízím k prodeji byt o dispozici 2+kk v osobním vlastnictví, který se nachází ve 3. nadzemním podlaží menšího bytového domu s výtahem v klidné ulici ...

Paramètres

Équipements et fonctionnalités

Généré par l'IA

Plancher en boisReconstruction nécessaire

Gaz
Âge de l'offre: 1jours
Mis à jour: 1jours

Localités

Dubečská, Praha 10

Équipements municipaux

QARA s.r.o.

Robert Pata