SUPA24
Autre
Autre
Autre
285 888 €
(6 497 € / m²)
Vente
2
1
44 m²
Krátká, Praha 10
Garniture

chambre à coucher2
plat44 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Byt, který Vás překvapí víc, než čekáte.
Na první pohled skvělá lokalita. Jen pár ulic od metra Strašnická, pár kroků od Vinohradské ulice, tramvají, ...

Gaz
Âge de l'offre: 4jours
Mis à jour: 4jours

Localités

Krátká, Praha 10

Équipements municipaux

QARA s.r.o.

Miroslav Unger