SUPA24
Autre
Autre
Autre
118 932 €
(2 478 € / m²)
Vente
2
1
48 m²
Fučíkova, Planá
Garniture

chambre à coucher2
plat48 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solOui
terrasseNon

Description

Nabízím k prodeji příjemný byt o dispozici 2+1 v oblíbené Fučíkově ulici v Plané. Byt se nachází ve 2. patře revitalizovaného bytového domu, který pro...

Autre
Âge de l'offre: 3jours
Mis à jour: 3jours

Localités

Fučíkova, Planá

Équipements municipaux

Jiří Hrnčíř

Jiří Hrnčíř