SUPA24
Autre
Autre
Autre
193 619 €
(2 105 € / m²)
Vente
4
1
92 m²
Dostojevského, Opava
Garniture

chambre à coucher4
plat92 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Nabízíme prodej velkého bytu 4+1, 93m2 se zahradou v Opavě na ul. Dostojevského. Byt se nachází v 1. patře cihlového domu bez výtahu. V domě jsou pouz...

Gaz
Âge de l'offre: 71jours
Mis à jour: 14jours

Localités

Dostojevského, Opava

Équipements municipaux

1. opavská realitka s.r.o. - Ondřej Veselý

Renáta Gratzová