SUPA24
Autre
Autre
Autre
218 122 €
(3 462 € / m²)
Vente
3
1
63 m²
Josefa Mánesa, Nymburk
Garniture

chambre à coucher3
plat63 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solOui
terrasseNon

Description

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej bytu 3+1 s lodžii o celkové ploše 63 m². Byt se nachází v panelovém domě ve 4 NP. Nová zateplená fasáda, plas...

Autre
Âge de l'offre: 55jours
Mis à jour: 13jours

Localités

Josefa Mánesa, Nymburk

Équipements municipaux

DůmRealit

Pavel Kosina