SUPA24
Autre
Autre
Autre
106 591 €
(1 480 € / m²)
Vente
3
1
72 m²
Sokolská, Nový Hrádek
Garniture

chambre à coucher3
plat72 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingOui
étatAutre
sous-solOui
terrasseNon

Description

Nabízíme k prodeji prostorný družstevní byt 3+kk o užitné ploše 72 m v klidné části obce Nový Hrádek, v ulici Sokolská. Byt se nachází ve 2. nadzemním...

solid_fuel_stove, electric
Âge de l'offre: 13jours
Mis à jour: 13jours

Localités

Sokolská, Nový Hrádek

Équipements municipaux

Swiss Life Select Reality s.r.o.

Tomáš Hanus