SUPA24
254 848 €
(4 247 € / m²)
Vente
2
1
60 m²
Rooseveltova, Litoměřice
Garniture

chambre à coucher2
plat60 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAprès reconstruction
sous-solOui
terrasseNon

Description

Byt po rekonstrukci k okamžitému nastěhování.
K prodeji nabízíme velice hezký a kompletně zrekonstruovaný byt s dispozicí 2+1 a velikostí 60m2, který ...

Gaz
Âge de l'offre: 60jours
Mis à jour: 20jours

Localités

Rooseveltova, Litoměřice
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Realitní servis Premium Praha s.r.o. - Century 21

Jaroslav Kareš