SUPA24
Autre
Autre
Autre
226 441 €
(3 019 € / m²)
Vente
3
1
75 m²
Pod Koníčky, Klatovy
Garniture

chambre à coucher3
plat75 m²
salles de bains1
ascenseurOui
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Nabízíme prostorný byt 3+1 s lodžií s výhledem na město, bez nutnosti okamžitých investic. Představujeme vám světlý a dispozičně řešený byt 3+1, o cel...

Paramètres

Équipements et fonctionnalités

Généré par l'IA

VoirLumière naturelleAprès reconstruction

Télécommande centrale
Âge de l'offre: 7jours
Mis à jour: 7jours

Localités

Pod Koníčky, Klatovy

Équipements municipaux

Elwest Reality - Jaroslav Staněk

Jaroslav Staněk