SUPA24
Autre
Autre
Autre
155 977 €
(3 545 € / m²)
Vente
1
1
44 m²
Jihlava
Garniture

chambre à coucher1
plat44 m²
salles de bains1
ascenseurOui
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Nabízíme k prodeji byt o dispozici 1+1 a celkové výměře 42 m2, který se nachází v cihlovém domě v atraktivní lokalitě u hlavního nádraží v Jihlavě. By...

Autre
Âge de l'offre: 1jours
Mis à jour: 1jours

Localités

Jihlava

Équipements municipaux

STING-REAL spol. s r. o.

David Zeman