SUPA24
Autre
Autre
Autre
164 208 €
(2 986 € / m²)
Vente
2
1
55 m²
Havlíčkova, Jihlava
Garniture

chambre à coucher2
plat55 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solOui
terrasseNon

Description

Pokud si chcete splnit své přání o bydlení v krajském městě Jihlavě nebo využít příležitosti k vhodnému investovaní do nemovitosti v žádané lokalitě, ...

Télécommande centrale
Âge de l'offre: 25jours
Mis à jour: 25jours

Localités

Havlíčkova, Jihlava

Équipements municipaux

Swiss Life Select Reality s.r.o.

Dalibor Schrek