SUPA24
Autre
Autre
Autre
225 941 €
(6 276 € / m²)
Vente
1
1
36 m²
Záhřebská, Brno
Garniture

chambre à coucher1
plat36 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatÉtat d'origine
sous-solOui
terrasseNon

Description

Hledáte startovací bydlení v jedné z nejoblíbenějších částí Brna?
Nebo investiční byt, který má skvělou dispozici, lodžii a výbornou dostupnost do cen...

Sol:
1. étage de 3
Âge de l'offre: 5jours
Mis à jour: 5jours

Localités

Záhřebská, Brno
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

BONUS BRNOreal, spol. s r.o.

Veronika Konečná