SUPA24
Autre
Autre
Autre
152 900 €
(3 398 € / m²)
Vente
Atypique
1
45 m²
Koceľova, Slovenský Grob

chambre à coucheratypical
plat45 m²
salles de bains1
ascenseurOui
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseOui

Description

Ponúkame na predaj útulný a svetlý [b]1,5 izbový byt[/b] nachádzajúci sa na vyvýšenom prízemí (reálne 1. poschodie) v tehlovom bytovom dome s výťahom ...

Partiellement meublé
Âge de l'offre: 12jours
Mis à jour: 12jours

Localités

Koceľova, Slovenský Grob
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Domy pre ľudí s.r.o.

Ing. Jana Zemanová, Rsc.