SUPA24
Autre
Autre
Autre
195 477 €
(3 054 € / m²)
Vente
3
1
64 m²
Tadeusza Kościuszki, Wrocław

chambre à coucher3
plat64 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Przy ul. Kościuszki, w samym sercu Wrocławia, znajduje się wyjątkowe mieszkanie, które łączy klimat historycznej architektury z komfortem miejskiego ż...

Sol:
3. étage de 4
Âge de l'offre: 5jours
Mis à jour: 5jours

Localités

Tadeusza Kościuszki, Wrocław
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

HOME - estate

Paula Ratajczyk