SUPA24
Autre
Autre
Autre
134 418 €
(3 841 € / m²)
Vente
2
1
35 m²
aleja Armii Krajowej, Wrocław

chambre à coucher2
plat35 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesny budynek, centrum miasta, stan deweloperski. Wrocław / Krzyki Mieszkania odda...

Sol:
1. étage de 5
Âge de l'offre: 32jours
Mis à jour: 3jours

Localités

aleja Armii Krajowej, Wrocław
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

BESTATE Nieruchomości

Monika Zaremba