SUPA24
Autre
Autre
Autre
174 244 €
(3 057 € / m²)
Vente
3
1
57 m²
Niedźwiedzia, Wrocław

chambre à coucher3
plat57 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią w bardzo atrakcyjnej lokalizacji!

Sol:
1. étage de 4
Âge de l'offre: 36jours
Mis à jour: 34jours

Localités

Niedźwiedzia, Wrocław
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

SDP Nieruchomości

Aldona Kasperek